Kamenické práce od kameníka pro Vás

Postarám se veškeré potřebné práce a detaily, abyste se nemuseli o nic starat.

Vyrábím a montuji urnové hroby, jednohroby, dvojhroby ale i exkluzivní hrobky a krypty z přírodního kamene. Specializuji se také na rekonstrukce hrobek „na klíč“, postarám se o veškeré práce a detaily, tak abyste se nemuseli o nic starat. S mými 30 lety praxe v oboru kamenictví vám zaručuji kvalitní a profesionální služby.

Každý výrobek tvořím s precizností, zkušeností a pečlivostí. Při výběru přírodních kamenů dbám na jejich kvalitu, trvanlivost a estetiku, abych vám mohl poskytnout výrobky, které vydrží dlouhá léta a budou vyzařovat krásu.

Svou práci vykonávám s vášní a odborností, abych splnil očekávání a přání mého klienta. Spolupracuji s vámi od začátku až do konce projektu, tak abych vytvořil unikátní a osobní prostředí pro vaše blízké. Každý detail je pro mě důležitý, zajistím, že každý výrobek bude dokonale provedený a bude sloužit jako důstojné místo posledního odpočinku.

Mým cílem je přinést do vašeho prostředí krásu, stabilitu a harmonii. Spolehněte se na mé zkušenosti a znalosti v oboru kamenictví a vytvořme společně dílo, které bude vyjadřovat památku na vaše blízké. Vaše spokojenost je pro mě nejdůležitější, těším se na spolupráci s vámi.

Přejít nahoru

Věčná vzpomínka v odrazu skla