Jak si objednat moje kamenické práce ?

Život je jako řeka, která plyne neúprosně vpřed a každý z nás se plaví po jejím toku. Někdy však dojde na chvíle, kdy se musíme rozloučit s těmi, které jsme milovali a kteří nám byli blízcí. Smutek a touha uchovat vzpomínku na zesnulého nás často přivede k myšlence nechat zhotovit důstojný pomník či náhrobek na hřbitově. A právě pro ty chvíle jsem tu já – váš kamenický mistr – abych vám ukázal, jak si objednat mé kamenické práce a co všechno takový proces obnáší.

1. Proč si vybrat mne jako svého kamenického mistra?
Cesta za krásným pomníkem nebo náhrobkem začíná nalezením vhodného kamenického mistra. Jako odborník s delší než 30 letou praxí a mám za sebou 1000 + realizací. Nabízím špičkové a kvalitní kamenické práce. Prohlédněte si mé hotové práce na webu a ujistěte se, že můj styl a schopnosti odpovídají vašim představám a potřebám.

2. Společně prozkoumejme možnosti
Kamenické práce mohou být velmi rozmanité a nabízí mnoho možností, jak vytvořit jedinečný pomník či náhrobek. Rád se s vámi podělím o informace o materiálech, které používám – ať se jedná o tradiční žulu, mramor či pískovec. Společně se také zaměříme na různé techniky a úpravy povrchu kamene, které mohou dát vašemu pomníku osobitý charakter.

3. Sdělte mi své představy a vyslechněte mé rady
Aby byl výsledek co nejlepší, je důležité komunikovat o vašich představách a požadavcích. Nebojte se mi popsat své pocity, vzpomínky na zesnulého a přání ohledně vzhledu pomníku či náhrobku. Jako kamenický mistr jsem schopen naslouchat vašim potřebám a navrhnout řešení, které bude ladit s vašimi emocemi i s estetikou prostředí hřbitova.

4. Uzavřeme smlouvu a domluvíme se na termínech
Když se rozhodnete pro mé služby a budete mít jasnou představu o výsledném pomníku či náhrobku, uzavřeme smlouvu. V ní budou zahrnuty veškeré detaily, jako je například cena, materiál, technika zpracování kamene, termín realizace práce a záruka na provedené práce. Za svou prací si stojím, proto poskytuji 10 letou záruku na vše.

5. Průběžně vás budu informovat o pracovním postupu
Během procesu tvorby pomníku či náhrobku vám rád poskytnu pravidelné aktualizace o pokroku práce. Tímto způsobem budete mít možnost případně reagovat na případné změny.

6. Setkáme se u dokončeného díla
Až dokončím svou práci, navštivte hřbitov s celou rodinou a společně obdivujte nový pomník či náhrobek, jako symbol lásky a úcty k zesnulému. Udělejte si chvíli na vzpomínky, poděkování i smutek a nechte své emoce volně proudit. Tímto způsobem uzavřeme proces objednávky kamenických prací na hřbitově a vy zanecháte důstojnou památku pro příští generace.
Ať už je vaše cesta za kamenickými pracemi na hřbitově dlouhá či krátká, mějte na paměti, že jde o důležitý akt lásky a úcty k zesnulému.
Jsem tu pro Vás, abych Vám pomohl nabídnout tu nejcennější hodnotu, kterou můžeme v těchto chvílích poskytnout.

Přejít nahoru

Čištění a odborná renovace hrobů